June 22, 2021
Portali Shprehja

Pse Elita Rudi nuk shihet kurrë me kunatën e saj

Moderatorja Elita Rudi tani është nënë e dy fëmijëve. Zëri dhe Bota janë emrat e dy fëmijëve të saj, të cilët bënë bujë në media, madje që të dy kanë edhe llogari të hapura në instagram, shkruan “Kosovarja”. Siç dihet Elita dhe Gjiko janë një nga çiftet më simpatike në shoubizz, andaj shpesh edhe komentohet […]

.

Të Ngjajshme

Pasi Mozzik zyrtarizon që është beqar, Loredana befason me gjestin

admin

“Më afër se kurr”, Alex Rodriguez me qira në Hamptons tek shtëpia e Jennifer Lopez

admin

Aktori i ‘Friends’ diagnostikohet me kancer

admin

Leave a Comment