March 1, 2021
Portali Shprehja

Pse nuk po ftohet mbledhja e Këshillit – Iliria News Agency

Zyrtari i LDK-së pas dorëheqjes së Isa Mustafës del me dyshime të reja: Pse nuk po ftohet mbledhja e Këshillit – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Vetëvendosje e gatshme ta formojë Qeverinë menjëherë pas certifikimit të zgjedhjeve – Iliria News Agency

admin

Serbia po i arreston banorët e Bujanocit dhe po ua konfiskon dokumentet – Iliria News Agency

admin

Rama më mirë ndihet kur e takon Vuçiqin se sa kryeministrin e Kosovës – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment