May 17, 2021
Portali Shprehja

Pse po manipuloni me deklarata të vitit 2015 – Iliria News Agency

Mimoza Kusari e mbron ministren Donika Gërvalla: Pse po manipuloni me deklarata të vitit 2015 – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Shefi i OKB-së thirrje për armëpushim të menjëhershëm mes Izraelit dhe Hamasit – Iliria News Agency

admin

Nëse zgjedhjet e 25 prillit për ju janë në rregull, jap dorëheqjen – Iliria News Agency

admin

Izraeli bombardon një qendër shëndetësore në Gaza – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment