October 28, 2020
Portali Shprehja

PSG dhe Manchester United sfidohen për yllin e Inter-it

Ivan Perisic është kthyer në dispozicion të Antonio Conte-s dhe Inter-it, pasi është përshëndetur me Bayern-in pas fitores së Champions League.

Megjithatë, zërat për të ardhmen e kroatit vazhdojnë të qarkullojnë. Sipas FootMercato, ish-ylli i Wolfsburg ka përfunduar në shënjestrën e PSG-së.

Synimi i kampionëve të Francës duket se është t’i bëjë Inter-it të njëjtin propozim që Bayern-i i bëri 12 muaj më parë: huazim me të drejtën e blerjes.

Problemi i francezëve është se konkurrenca nuk mungon. Për Perisic, në fakt, interesohet edhe Manchester United.

 

.

Të Ngjajshme

Video: Reali shpëton nga turpi për 6 minuta, barazon me dramë

admin

CHAMPIONS, GRUPI D: Liverpool-i bën detyrën dhe merr kreun, Zapata shpëton Atalanta-n

admin

Video: Joao Felix bën heroin, Atletico fiton me vuajtje

admin

Leave a Comment