October 21, 2021
Portali Shprehja

PSG, vendimi i Pochettino-s lumturon Juventus-in

Gianluigi Donnarumma ka qenë përsëri në rolin e spektatorit te PSG.

Trajneri Pochettino ka zgjedhur Navas edhe në ndeshjen e kampionatit kundër Montpellier.

Nga Franca kanë folur për një pakënaqësi të portierit italian dhe skuadra që duket se po synon të përfitojë nga kjo situatë është Juventus.

Problemet e treguara nga Szczesny në këtë fillim të sezonit kanë ngritur dyshime mbi të ardhmen e portierit polak te bardhezinjtë.

Sipas Calciomercato.it, Juventus (dhe jo vetëm) mund të vihet në lëvizje për Donnarumma, nëse situata e këtij të fundit në Paris nuk do të ndryshojë.

.

Të Ngjajshme

Dy lajme negative, një pozitiv dhe “rebusi” Ibrahimovic te Milani i Piolit!

admin

E paprecedentë! Presidenti i klubit të Bundesligës dhunohet nga tifozët kundërshtarë

admin

Capello lartëson Juventusin, tregon aftësinë kryesore të Allegrit

admin

Leave a Comment