September 25, 2022
Portali Shprehja

PSZH kërkon portierin e Atletiko Madridit

Klubi francez i PSZH-së është duke menduar të transferojë një portier. Me Donarumma-n si titullar absolut dhe Navas i destinuar për t’u larguar, PSZH tashmë po mendon për një zëvendësues të portierit italian.

“Media Foot” raporton se parisienët kanë si objektiv Jan Oblak të Atletiko Madrid për sezonin e ardhshëm. Al Khelaifi do ta tentojë portierin e klubit spanjoll në merkaton e verës./abcnews.al

.

Të Ngjajshme

Forumi i Biznesit: Më pak barriera tregtare dhe doganore, më shumë bashkëpunim

Rritja e çmimeve të energjisë falimenton qindra kompani në Gjermani

Automjeti i shefit të Shtatmadhorisë Vasko Gjurçinovski përfshihet nga flakët ndërsa ishte në lëvizje, nuk ka të lënduar

admin

Leave a Comment