21.4 C
Skopje
July 16, 2019
Informacione Vendi

Publikohet filmi “The Poison Rose” ku Blerim Destani luan me John Travoltën e Morgan Freeman (video)

Tact

Blerim Destani ka shënuar edhe një sukses të ri në arenën ndërkombëtare.

Është publikuar filmi “The Poison Rose”, në të cilën aktori shqiptar Blerim Destani luan me emrat më të njohur të kinematografisë, shkruan lajmi.net.

Në këtë film aktrojnë edhe dy artistët e famshëm, John Traovlta dhe Morgan Freeman, ndërsa regjisorë janë George Gallo, Luca Giliberto dhe Francesco Cinquemani.

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Çfarë u konfiskua në rastin e mbrëmshëm “Reket” gjatë bastisjes

shprehja

“Bashkë me Bokin është arrestuar edhe pronari i një fabrike në Gostivar, i afërt me qeverinë VMRO-BDI”?!

shprehja

Shyqyr që nuk na e prekën Fatimen…

shprehja