May 23, 2022
Portali Shprehja

Publikohet kalendari i ndeshjeve për turneun e CS:GO, ky është kundërshtari i radhës i Bad News Eagles

Është publikuar kalendari i ndeshjeve të CS : GO që do të luhen me 9 maj në Belgjikë, në kuadër të turneut “PGL Major Antwerb 2022”.

Tact Watches

Ekipi nga Kosova, Bad News Eagles, do ta ketë përballë skuadrën Enternal Fire.

Ndeshja do të fillojë në orën 12:00 dhe do të transmetohet drejtpërdrejt nga Ernest Xhoci.

Bad News Eagles arritën të kualifikohen në këtë turne, që konsiderohet si më i madhi i këtij lloji në Evropë, pasi shënuan dy fitore dhe dy humbje.

.

Të Ngjajshme

Prap se prap prezantueset e lajmeve në Afganistan u shfaqën në ekran të mbuluara

Panele “diellore” që ngarkohen natën: Si funksionojnë?

Shtatë lojtarë do të largohen nga Interi

Leave a Comment