June 22, 2021
Portali Shprehja

Puthja në buzë e Ana Lleshit me gazetarin live në studio

Ish- konkurentja e emisionit ‘Përputhen’, Ana Lleshi ishte e ftuar në studion e “Why Not”. Ndër të tjera Ana i është përgjigjur pyetjeve provokuese të gazetarit dhe pas kësaj i ka dhënë dhe një puthje. Kush janë pyetjet provokuese dhe më pas puthja? Shikoni videon duke klikuar KËTU:  

.

Të Ngjajshme

Gruaja e Labit vërehet që ka humbur shumë kilogramë

admin

Ronela Hajati tregon se për çfarë i lutet Zotit

admin

Morena do t’iu lë pa gjumë me këtë paraqitje

admin

Leave a Comment