December 4, 2021
Portali Shprehja

Puthje, përqafime, provokime deri tek shtrirja në shtratë, Mikela shkrihet në takim me Erionin

Në emisionin e sontëm të “Përputhen 3”, po mbahet takimi mes Mikelës dhe Erionit.

Si duket është njëri ndër takimet të të lezetshme brenda programit.

Tact Watches

Puthje, përqafime, provokime, madje deri tek shtrirja në shtratë, të gjitha i pati ky takim. Mikela njihet si njëra ndër vajzat që ka afrimitet me djemtë nëpër takime. Madje ajo edhe është akuzuar që përfshihet shumë nëpër takime.

Ishte Bruno ai që i kishte thënë asaj që nuk e pëlqen faktin se ajo ‘zhgërryhet’ me djemtë nëpër takime.


Të Ngjajshme

Iliri e kalon provën, mes lotësh flet me vajzën e tij pas mbi 52 ditësh izolim

Xhensila bëhet një kaçurrele tërheqëse

Bëhen ‘zyrtarisht’ tre çifte në shtëpinë e famshme BB VIP

Leave a Comment