December 5, 2021
Portali Shprehja

Qaili: Personi i humbur është paraqitur në spital

Gazetari i Alsatit, Qdnan Qaili, që ka qëndruar për tri ditë në Bullgari, thotë se personi i humbur është një shtetas nga Lindja e Mesme, dhe që ka shpëtuar nga kjo tragjedi.

Tact Watches

Ai fillimisht është paraqitur në spitalin e Sofjes për mjekim dhe më pas nuk ka pasur më asnjë kontakt të personit në fjalë.

Të Ngjajshme

Trafikonin emigrantë të paligjshëm nga Kuba dhe India, dy shtetas të Serbisë arrestohen në Maqedoni

admin

Kufizohet shpejtësia e lëvizjes në rrugën Strugë – Qafë Thanë

admin

Ahmeti është plotësisht i informuar për marrëveshjen me Alternativën

admin

Leave a Comment