January 28, 2022
Portali Shprehja

Qan Big Mama, i shkruan letër nëna e mikut me aftësi të kufizuara

Big Mama ndau sot me publikun miqësinë që ka prej rreth dy vitesh me Andin, një djalë me aftësi të veçanta që këngëtarja i ka qëndruar gjithnjë bashkë.

Sa nis të flasë për Andin, Big Mama nuk mban dot lotët. Nëna e djalit kishte shkruar një letër për artisten, ku i uronte fitoren dhe e falenderonte për gjithçka ka bërë për të birin.

Tact Watches

“Unë e kam fituar Big Brother-in tim me Andin. E dua shumë. Më mungon. E mendoj gjatë gjithë kohës. Që kur jemi njohur, nuk jemi ndarë asnjëherë. Nëse kalonin dy ditë pa u takuar, komunikojmë me video call”, rrëfen Big Mama.

Ajo falenderon dhe nënën e Andit, për besimin që i ka dhënë: “Kanë besim shumë të unë. Ai fle te unë, rri tek unë. Mund të rri me të pa fund”.


Të Ngjajshme

Nuk përfundoi, Ana dhe Arjoni së shpejti në gjykatë

Festën nuk e ndal as i ftohti për të nxjerrë gjoksin jashtë

Dikush tjetër ka hyrë në mes, ndahet çifti i aktorëve të njohur

Leave a Comment