May 23, 2022
Portali Shprehja

Qendra Akabe shpërndan 600 dhurata për festën e Bajramit

Me rastin e festës së Fitër Bajramit, shoqata Akabe ka bërë shpërndarjen rekord të 600 dhuratave për fëmijë.

“Sot në ditën e dytë të Bajramit, Q.E.K – Akabe shpërndau mbi 600 dhurata të Bajrami per fëmijë.

Tact Watches

Falënderojmë edhe njëherë të gjithë donatorët që i gëzuan fëmijët dhe e bënë të mundshme që ky projekt të realizohet me sukses!”, njoftojnë nga shoqata Akabe.

https://www.facebook.com/401087046645030/posts/5048453641908324/

Të Ngjajshme

Si mendoni, a duhet të ushqehemi me ushqime tradicionale për një trup në formë të shkëlqyer?

Anëtarësimi i Suedisë dhe Finlandës në NATO me ndikim edhe në Ballkan

admin

Dasmat, bizneset “fërkojnë” duart

Leave a Comment