December 3, 2020
Portali Shprehja

Qëndresa publikon foto me prindërit e saj

Qëndresa është një ndër emrat më të përmendur në mediat rozë.

Ajo edhe pse nuk njihet në aspektin profesional, ka arritur që të jetë e njohur fal burrit të saj, shkruan “Kosovarja”.

Si Labi ashtu edhe Qendresa janë tejet aktiv në rrjete sociale, duke ndarë momente të ndryshme për ndjekësit që kanë.

Këtë herë, ajo ndau një imazh pranë prindërve të saj, duke reflektuar me shumë pozitivitet.

Për më shumë, shikojeni fotografinë në vazhdim.


Të Ngjajshme

‘Mbulohet’ modelja e njohur

admin

Mimozës ky fustan ia qet trupin si peshk

admin

Donaldi i bën dhuratën më të veçantë dhe Bora nuk i mban dot emocionet

admin

Leave a Comment