September 28, 2022
Portali Shprehja

Qeni me peshë gati 100 kilogramë, shpesh e ngatërrojnë me lopë

Pronari i Diego-s, Carlos Da Silva thotë se e mori kafshën shtëpiake në vitin 2015. Ai ishte një qenush në atë kohë dhe Carlos nuk e dinte se ky vendim do t’i ndryshonte jetën.

Diego është bërë miku i tij më i mirë, i cili e shoqëron çdo ditë në punë, madje duke hipur me të në një motor.

Pronari krenar thotë se fëmijët shpesh dyshojnë se Diego është një lopë.

“Ai në fakt është një gjigant i butë. I pëlqen të përkëdhelet dhe të pushojë. Çmendet pak kur ndjen erën e ushqimit, por në përgjithësi është shumë i mirë”, përfundoi ai. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Carlos Pezao (@diegodogaouk)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Carlos Pezao (@diegodogaouk)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Carlos Pezao (@diegodogaouk)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Carlos Pezao (@diegodogaouk)

Të Ngjajshme

Futbollisti i Fiorentinës joshet nga prezantuesja në konferencë për shtyp, bëhet hit në internet

admin

Pamje të frikshme: Momenti kur leopardi tenton ta sulmojë foshnjën

admin

E pabesueshme: Njeriu që është i infektuar me Covid që 14 muaj

admin

Leave a Comment