July 28, 2021
Portali Shprehja

Qeveria miraton pakon për rimëkëmbje ekonomike në vlerë prej 420 milionë euro, 40 milionë ndahen për vaksina – Iliria News Agency

Qeveria miraton pakon për rimëkëmbje ekonomike në vlerë prej 420 milionë euro, 40 milionë ndahen për vaksina – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Delta rikthen maskat në SHBA – Iliria News Agency

admin

Edi Rama dhe Vuçiqi në Shkup – Iliria News Agency

admin

Nxisim palët të rregullojnë kuadrin ligjor për zgjedhjet e ardhshme – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment