January 23, 2022
Portali Shprehja

Qytetari në Tiranë: Hapni kufijtë të shkojm në Serbi, të ndëgjoj muzikë serbe

Qytetari nga Tirana, pro “Open Balkan”.
Qytetari thotë që të hapen kufijtë që të shkojë në Serbi, të dëgjojë muzikë serbe dhe të pije kafe atje.

Tact Watches

“Le të hapen kufijtë të shkojmë të degjojmë muzikë serbe dhe te pijmë kafe në Serbi. Unë kam berë 22 vite burg ne Spac se degjoja muzikë te huaj. Këtu është populli injorant, le të hapen rrugët dhe të bëjmë qejf.

https://m.facebook.com/abcnews.al/videos/970553106888064

Të Ngjajshme

BE po shqyrton një model të ri udhëtimi, nuk do të ketë më rëndësi se nga vini

admin

Situata në Ukrainë, Britania paralajmëron për një tjetër plan të Rusisë

admin

Fyu Presidentin Erdogan, gazetarja arrestohet në orën 2 të mëngjesit

admin

Leave a Comment