October 28, 2020
Portali Shprehja

Rabiot “xhindos” Pirlo-n! Juventusi mbetet me dhjetë, por RONALDOOOOOOOOOOOO nuk fal (VIDEO)

Për Andrea Pirlo-n kanë ardhur të bërtiturat e para dhe këtë herë në drejtim të Adrien Rabiot, që me një faull të shkaktuar ndaj Mkhitaryan ka marrë kartonin e dytë të verdhë, pra të kuqin!

Por, edhe pse mbeti me dhjetë, Juventusi arriti të gjente golin me Cristiano Ronaldo-n e pamëshirshëm, që me kokë ka realizuar barazimin 2-2!

 

.

Të Ngjajshme

Ronaldo vë në dyshim tamponin anti-Covid: Budallallëk, jam mirë dhe i shëndetshëm!

admin

Plas te Reali, Benzema akuzon Vinicius: Luan kundër nesh, mos ia paso topin!

admin

Zambrotta: CR7 dhe Leo janë dy jashtëtokësorë, por unë zgjedh Messin

admin

Leave a Comment