January 23, 2022
Portali Shprehja

Radhë të gjata në pikën kufitare në Tabanoc

Radhë të gjata ë pikën kufitare Tabanoc. Autobusët me mërgimtarë presin nga 3 deri në 5 orë.

Radhë të gjata deri në 2 kilometra dhe pritje deri në 5 orë për momentin po durojnë udhëtarë nga shtete të ndryshme të evropës që kthehen në vendlindje.

Tact Watches

Mërgimtarët të revoltuar dërguan fotografi dhe video deri në redaksinë e Alsat.

Në to duken radhë të gjatë të autobusëve dhe automjeteve. Qytetari që na dërgoi video thotë se presin disa orë në autobus. Shton se “ka autobusë të cilët kalojnë edhe pa radhë”.

Pritjet e gjata, siç thonë udhëtarët që ndodhen në zonën kufitare kanë filluar që në orët e drekës./alsat/

Të Ngjajshme

Vazhdon përballja me flakët në Manastir! Zjarrfikësit tentojnë shuarjen e zjarrit në fabrikën e bukës

admin

Maqedonia e Veriut kërkon lehtësira për hyrje në Kosovë

admin

Ngrirja e çmimeve vlen vetëm edhe 8 ditë

admin

Leave a Comment