18.5 C
Skopje
July 16, 2019
Informacione Vendi

Radhë të gjata para Ambasadës Gjermane, shqiptarët ska kush i ndalë

Tact

Radhë të gjata para Ambasadës Gjermane, shqiptarët ska kush i ndalë te ikin jashte vendit te tyre per nje jete me te mire.

Keshtu ishte pasqyra sot en Tirane, sic eshte edhe ne SHkup dhe Prishtine.

Para Ambasadës së Gjermanisë në Tiranë, pasditen e sotme janë parë radhë të gjata të të rinjve.

Agjencia fotografike LSA ka realizuar sot pasdite disa foto pranë Ambasadës Gjermane në Shqipëri, ku shihen shumë të rinj në radhë, duke pritur me dosje aplikimet për punë në Gjermani.

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Përveç Katica Janevës edhe një prokuror/e tjetër e involvuar te rasti “Boki 13”?

shprehja

Ky është biznesmeni i shantazhuar që ‘dridhi’ Specialen në Maqedoni

shprehja

VIDEO/ Bastiset televizioni i njohur në Shkup dhe pronari i saj

shprehja