September 29, 2023
Portali Shprehja

Rahovec, vajza raporton në Polici se babai i saj po ushtron dhunë fizike

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës në familje që ka ndodhur ditën e shtunë në Rahovec.

Siç njofton Policia, në vajzë ka raportuar se babai i saj po ushtron dhunë fizike ndaj saj.

“Viktima femër kosovare, ka raportuar se babai i saj i dyshuari mashkull kosovar dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj”, thuhet në njoftim.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurori dërgohet në mbajtje. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Arrestohet një person për kontrabandë me mallra – policia sekuestron çajra për dobësim, mjaltë e produkte tjera

admin

Paraburgim ndaj F.B., dyshohet se grabiti me forcë një telefon në Ferizaj

admin

U aksidentua djali i tij dhe kërkoi nga policia që ai ta merrte përgjegjësinë – arrestohet prishtinasi

admin

Leave a Comment