July 3, 2022
Portali Shprehja

Rama: E falënderova Borisovin për heqjen e vetos, BE të veprojë shpejt!

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish përmes një postimi në Twitter, ku shkruan se ka pasur një telefonatë me ish-kryeministri dhe kreun e partisë GERB, Boyko Borissov.

Tact Watches

Rama shkruan se e falënderoi për rolin e tij përcaktues në heqjen e VETO-s në parlament dhe shton se tashmë duhet të veprojë BE-ja.

“Sapo mora një telefonatë nga Boyko Borissov. Nuk mund ta falënderoja sa duhet për mendimin e tij të mirë që më telefonoi, por mund ta falënderoja për rolin e tij përcaktues në heqjen e VETO-s në parlament! Mik i vërtetë, lider i vërtetë. Partia e tij GERB dhe të tjerët shpëtuan fytyrën e Bullgarisë dhe BE-së! Tani BE duhet të veprojë shpejt!”, ka shkruar Rama.

.

Të Ngjajshme

Nëse ju enjten gishtat vuani nga kjo sëmundje

Rina Balaj shfaqet sensuale dhe provokuese në pozat e reja

Nesër takim Kovaçevski-Mickoski

admin

Leave a Comment