December 4, 2021
Portali Shprehja

Rama: Mos hidhni mbeturina rrugëve në shenjë dashurie për atdheun (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të enjte me një video në lidhje me aksionin për pastrimin e Shqipërisë nga mbetjet.

Të Ngjajshme

Digjet një autobus në Fushë Kosovë (video)

admin

Rasti Gucati dhe Haradinaj, sot fillon paraqitja e çështjes së mbrojtjes

admin

Kodheli: Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut do të vazhdojnë së bashku në rrugën e integrimit në BE

admin

Leave a Comment