October 4, 2023
Portali Shprehja

Rama për fitoren e Shqipërisë kundër Polonisë: Na nxori në krye të grupit si asnjëherë më parë

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka ndarë në rrjetet sociale momente nga ndeshja e mbrëmshme Shqipëri-Poloni, ku kuqezinjtë dhuruan spektakël dhe dolën fitimtarë me rezultatin 2-0.

Kryeministri Rama ka ndarë në rrjetet sociale momente nga ndeshja e mbrëmshme Shqipëri-Poloni, ku kuqezinjtë dhuruan spektakël dhe dolën fitimtarë me rezultatin 2-0. Rama shprehet se me këtë fitore e nxori grupin në krye si asnjëherë më parë.

“Mirëmëngjesi dhe me dy eurogolat e një mbrëmjeje të paharrueshme në Air Albania Stadium, ku kuqezinjtë i dhuruan të gjithë shqiptarëve një gëzim të madh me fitoren që i nxori në krye të grupit si asnjëherë më parë, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama.

.

Të Ngjajshme

Armiku i jetëgjatësisë, qëndrimi ulur në të shumtën e rasteve

‘Emoji-t’ po vijnë në Gmail

Facebook dhe Instagram mund bëhen me pagesë

Leave a Comment