August 16, 2022
Portali Shprehja

Rama thirrje Vuçiç: Mos ushqe kundërvënie në Kosovë (VIDEO)

Qeveria shqiptare i doli në krah sot Kosovës, duke dënuar sjelljen e grupeve serbe në veri të vendit.

Edi Rama mori në mbrojtje Albin Kurtin, duke thënë se marrëveshja duhet zbatuar dhe Kosova është në të drejtën e saj.

Të Ngjajshme

“Më kanë vjedhur tre pasaporta”, Trump akuzon agjentët e FBI-së pas bastisjes së zyrës

admin

Dënohet mësuesi shqiptar në Angli, u kap me 275 mijë paund për trafikim kanabisi

admin

Ndahet nga jeta gazetari i njohur nga Kosova (FOTO)

admin

Leave a Comment