January 30, 2023
Portali Shprehja

Ramos drejt rikthimit në La Liga!

Sergio Ramos mund ta bëjë një rikthim sensacional në futbollin spanjoll.

Qendërmbrojtësi i Paris Saint-Germainit po i kalon muajt e fundit të kontratës me klubin francez dhe palët nuk kanë dhënë shenja se duan ta vazhdojnë bashkëpunimin.

Për këtë arsye, mediumi “Fichajes” raporton se ish-futbollisti i Real Madridit mund të transferohet në Sevilla.

.

Të Ngjajshme

Qeveria lavdërohet me kupon fiskal rus, Kovaçevski kërkon falje

Vazhdon mësimi online në Strugë, Inspektorati i arsimit prej nesër në teren

Shkarkohet Danella Arsovska, nuk është më kryetare e BNJV-së

Leave a Comment