June 23, 2021
Portali Shprehja

Raporti babë e bijë, Big Mama & Sabri Fejzullahu vijnë me duet

Big Mama po rikthehet me projekt të ri muzikor. Kësaj radhe do të jetë një duet mes saj dhe këngëtarit legjendar Sabri Fejzullahu. Kështu ka bërë të ditur vet këngëtarja gjatë një interviste në RTV Dukagjini. Ajo u shpreh se kjo këngë do të jetë dedikim për babanë e saj të ndjerë ku do ta […]

.

Të Ngjajshme

Rita Ora tregon gjoksin, pozon me të brenshme

admin

“Tung juve” Arta Elezaj bombardon përsëri me foto

admin

Bukuria ka emër edhe për motrën e Presidentes Osmani. Shiheni

admin

Leave a Comment