October 25, 2021
Portali Shprehja

Raportohet e zhdukur një e mitur në Viti

Në raportin e saj 24 orësh policia ka bërë të ditur, që në qytetin e Vitisë, një vajzë ka raportuar se motra e saj e mitur është zhdukur.

Ajo ka njoftuar se e mitura kishte dalë nga shtëpia që nga data 23.09.2021 dhe nuk ishte kthyer më.

“Ankuesja femër kosovare ka informuar se motra e saj viktima femër kosovare, e mitur, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më”, ka bërë të ditur policia.

Pas kësaj, njësia policore është duke hetuar rastin. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Vjedhje në Ferizaj, hajnat sulmojnë me shufër metalike viktimën

admin

Shqiptohen 487 tiketa trafiku gjatë fundjavës në Prizren

admin

Arrestohet një e mitur në Vushtrri

admin

Leave a Comment