January 23, 2022
Portali Shprehja

Raportohet një person i zhdukur në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar për një person të zhdukur në Prizren.

Rasti ka ndodhur më 9 janar.

Tact Watches

“09.01.2022-11:00. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se nipi i tij, viktima mashkull kosovar, ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më”, thuhet në raport. /Telegrafi/

 

 

 

.

Të Ngjajshme

Arrestohen dy persona në Gjilan për posedim dhe shitje të kokainës – në mesin e tyre një zyrtar policor

admin

Ishte nisur drejt Zvicrës me pasaportë që dyshohet se nuk ishte e tij, ndalohet nga policia

admin

Gjatë 24 orëve, katër raste të dhunës në familje në Kosovë

admin

Leave a Comment