December 4, 2021
Portali Shprehja

Raportoi dhunë psikike nga bashkëshortja, arrestohet e dyshuara në Pejë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person ka raportuar në Polici se vazhdimisht ka dhunë psikike nga bashkëshortja.

Rasti është raportuar të enjten në Pejë.

Tact Watches

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se vazhdimisht ka dhunë psikike nga e dyshuara kosovare (bashkëshortja e tij)”, thuhet në raport.

Me vendim të prokurorit e dyshuara është arrestuar dhe dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Një person përfundon në spital, u ther me thikë në Prishtinë

admin

Dy këmbësorë goditen nga vetura në Prishtinë

admin

Tentoi të kontrabandonte ari e argjend, i gjenden stolitë e fshehura në bagazh udhëtarit në Aeroportin e Prishtinës

admin

Leave a Comment