November 29, 2021
Portali Shprehja

Raportoi për dhunë fizike dhe psikike nga burri, rasti shkon në procedurë të rregullt

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër në Shtime ka raportuar se burri i saj i dyshuari mashkull kosovar, në vazhdimësi ushtron dhunë fizike dhe psikike ndaj saj dhe fëmijëve të tyre.

Në raportin e Policisë së Kosovës thuhet se ka shkuar në procedurë të rregullt.

Tact Watches

“Shtime, 11.11.2021 – 20:00. Viktima femër kosovare, ka raportuar se burri i saj i dyshuari mashkull kosovar, në vazhdimësi ushtron dhunë fizike dhe psikike ndaj saj dhe fëmijëve të tyre”, thuhet në raport.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe pas intervistimit të palëve rasti shkon në procedurë të rregullt. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Në dy aksidente të ndara në Prishtinë, këmbësorët goditen nga veturat

admin

FSK largon 70 copa të minave në një pyll në Gjakovë

admin

Të shtëna me armë në një aheng familjarë në Prishtinë

admin

Leave a Comment