May 17, 2021
Portali Shprehja

“Rashkovski”, Zaev: Të gjithë jemi të barabartë para ligjit, të mos ketë dilema

Kryeministri Zoran Zaev derisa komentoi arrestimin e Dragi Rashkovskit theksoi se Ligji vlen njësojë për të gjithë.
“Organet e hetuesisë e kryejnë punën e tyre, megjithatë askush nuk është fajtor derisa nuk vërtetohet faji, duhet të kemi parasysh prezumimin e pafajësisë. Të gjithë jemi të barabartë para ligjit”, tha Zaev.

.

Të Ngjajshme

Bytyqi, Filipçe, Spasovski dhe Carovska nënkryetarë të LSDM-së

admin

Sanja Llukarevska zëvendëson Sheqerinskën, zgjidhet zëvendëskryetare e LSDM-së

admin

Ndërron jetë një i pastrehë në rrugën “Maqedonia”

admin

Leave a Comment