November 28, 2020
Portali Shprehja

“RB Collection” adresa më e mirë e veshjeve unike të brendeve me renome

Të gjithë ata që duan të shkëlqejnë në veshje, të gjitha rrugët qojnë në Vushtri në
“RB Collection”.

Veshje dhe mbathje nga brendet më të njohura si, BOSS , Armani , Monclet , Tommy Hilfiger , Karl LAGERFELD , polo , Diesel , Dolce&Gabbana, etj.

Është koha të shikohet më shumë cilësia sesa çmimi, të visheni me shije dhe kualitet të dorës së parë.

“RB Collection” gjendet në Vushtrri ne Rr.Galip Badivuku ose afër Qerdhes shtetrore të fëmijeve në Vushtrri.

 

“RB Collection” operon edhe online, duke bërë dërgesa në të gjithë botën.


Të Ngjajshme

Fifi ka një kërkesë të veçantë për qytetarët

admin

Heidi Klum ndan një video intime me burrin në shtrat

admin

Ganimete Musliu tregon nëse është në lidhje dashurie

admin

Leave a Comment