December 4, 2021
Portali Shprehja

Reagon Kastriot Rexhepi pas Bilall Kasami e përjashtoi nga partia

Deputeti Kastriot Rexhepi ka reaguar pasi lideri i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami e përjashtoi nga partia për shkak të veprimit të tij të djeshëm – mosparaqitjen në seancën kuvendore për mosbesimin e Qeverisë.

Rexhepi ka shpërndarë një fotografi ku shkruan:

Tact Watches

“Zoti ta bekojë Amerikën”, transmeton TV21

Kujtojmë se Rexhepi dje deklaroi se ka marrë vendimin për të mos marrë pjesë në seancën e mosbesimit të Qeveris për shkak të bindjeve dhe orientimit të tij pro euro-atlantik dhe informacioneve nga burime të larta diplomatike se në dhjetor vendi do të fillojë negociatat me Bashkimin Evropian./TV21

Të Ngjajshme

Mickoski i shqetësuar: Zaev mund të nënshkruaj edhe një marrëveshje të re me Bullgarinë

admin

Në fundjavë do të mbahet seanca e qeverisë për buxhetin

admin

Despotovski kandidati i katërt për kryetar të LSDM-së

admin

Leave a Comment