November 25, 2020
Portali Shprehja

Real-i humb Ramos-in, por merr tre lajme të mira

Real Madrid ka shumë mundësi të mos ketë në dispozicion Sergio Ramos për ndeshjen e Champions League kundër Inter-it të mërkurën e ardhshme pas dëmtimit të pësuar kundër Gjermanisë.

Megjithatë, madrilenët mund të gëzojnë për faktin se kanë rikuperuar dy elementë të rëndësishëm: Eden Hazard dhe Eder Militao.

Këtë e ka bërë të ditur Deportes COPE, sipas së cilës dy lojtarët kanë marrë pjesë këtë të enjte në stërvitjen e ekipit.

Edhe Casemiro, që ka rezultuar negativ ndaj tamponit anti-Covid, është i rikuperuar dhe në dispozicion të trajnerit Zinedine Zidane.

.

Të Ngjajshme

Video: Atalanta shtang Liverpool-in me dy gola në katër minuta

admin

Edhe politika shqiptare i bashkohet dhimbjes për Maradona! Rama e Berisha me postim

admin

Milani dhe Interi kujtojnë Maradona! Dedikimi i dy klubeve të Milanos për legjendën argjentinase

admin

Leave a Comment