August 17, 2022
Portali Shprehja

Real Madridi ka ofertë prej 40 mln euro për Asension

Real Madridi dhe Man. Junajtedi janë në bisedime për Marko Asension. Spanjolli mund të largohet nga ‘Santiago Bernabeu’ pasi nuk është i lumtur me minutazhën e tij.

Junajted është  në kërkim të një sulmuesi krahu, kështu duke shënjestruar spanjollin si të denjë për atë pozitë. Sipas “Mundo Deportivo”, drejtuesit e klubit anglez kanë nisur negociatat me Real Madridin për Marco Asensio.

Gjithnjë sipas ‘Mundo Deportivo’, skuadra angleze është e gatshme të ofrojë deri në 40 milionë euro për marrë shërbimet e anësorit.

.

Të Ngjajshme

Anderson merr 300 mesazhe kërcënuese

FIFA pezullon Indinë nga garat e futbollit

Kasami: BDI për 20 vite nëpërkëmbi veteranët e UÇK-së, shkeli mbi dinjitetin e tyre

admin

Leave a Comment