May 28, 2022
Portali Shprehja

Real Madridi me 3 mungesa në stërvitjen e fundit

Skuadra e Real Madridit zhvillon sot një seancë stërvitore para ndeshjes kundër Man. Sitit. ‘Los Blancos’ presin skuadrën e Man. Sitin për ndeshjen e dytë gjysmëfinale, në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Tact Watches

Para kësaj ndeshje, Reali ka disa telashe me lëndimet. Në fillim të seancës stërvitore nuk janë parë David Alaba, Eden Hazard e as Gareth Bejll. Karlo Ançeloti duhet të gjejë alternativat e tij për këto mungesa, ndërsa më e rëndësishmja për trajnerin është ajo e David Alaba-s.

Real Madrid duhet të përmbysë rezultatin e sfidës së parë, nëse duan biletën për finale. Ata humbën ndeshjen e parë me rezultatin 4:3.

.

Të Ngjajshme

LSDM: Gjashtë nga shtatë të dyshuarit në “Parcela kriminale” janë në lidhje me VMRO-DPMNE-në dhe Mickoskin

admin

Radev: Pres mbrojtjen e interesave bullgare, nuk jam për afate, por për rezultat

admin

Ekspertët i reagojnë ashpër Fatmir Besimit, tha se ministria e tij nuk është përgjegjëse për rritje pagash

Leave a Comment