January 17, 2021
Portali Shprehja

Reali ndryshon mendje, i ofron rinovim mesfushorit!

Luka Modric dëshiron që të rinovojë kontratën me Real Madridin. Kroati del si futbollist i lirë në fund të edicionit dhe ende nuk ka bisedime me klubin për rinovimin e kontratës.

35-vjeçari ka humbur vendin e titullarit dhe po luan më pak ndeshje nga minuta e parë. AS bën me dije se e ardhmja e tij mundtë ndryshojë.

Drejtuesit mund t’i japin një kontratë të re. Ata dëshirojnë ta kenë dhe për një vit në skuadër. Zidane nga krahu tjetër ka dhënë miratimin e tij për mesfushorin e njohur.

.

Të Ngjajshme

Bilbao fiton Superkupën, Messi humbet toruan. Godet kundërshtarin dhe del me të kuq (VIDEO)

admin

BARELLAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Bastoni si Beckham, asist 60 metra. Juventusi totalisht i dominuar (VIDEO)

admin

Në Anfield nuk ka gola dhe fitues! Manchester United ruan kreun, Liverpool zbret i treti

admin

Leave a Comment