September 24, 2022
Portali Shprehja

Receta e ditës: Patate të skuqura të bëra në shtëpi

Patate të skuqura janë zgjedhja ideale për snack në mbrëmje kur shikoni futboll ose shijoni një maratonë të serialit tuaj të preferuar.

Në vend që të ndiheni në faj që po hani një produkt industrial me yndyrë dhe sheqer të shtuar, bëni patate të skuqura shtëpiake që janë një version më i shëndetshëm dhe plus që janë të shijshëm.

.

Të Ngjajshme

Ekspertët në Shqipëri për sulmet kibernetike nga Irani: Është një luftë e pashpallur

Si ndikon në trup gjumi me çorape gjatë periudhës së ftohtë?

Qindra njerëz të arrestuar nga protestat e së shtunës në Rusi

Leave a Comment