November 29, 2021
Portali Shprehja

Refuzohet oferta e fundit, Inter dhe Juventus ëndërrojnë goditjen e madhe me kosto zero

Kontrata e Alexadre Lacazette me Arsenal-in skadon në fundin e këtij sezoni.

Sipas The Athletic, Topçinjtë i kanë ofruar rinovimin sulmuesit me vetëm një vit.

Tact Watches

Francezi do të qëndronte me dëshirë në Londër, për vetëm me një kontratë përtej vitit 2023.

Për këtë arsye Inter, Juventus, Atletico Madrid dhe ekipet e tjerë të mëdha që interesohen prej kohësh për lojtarin, mund të ëndërrojnë ta marrin me kosto zero verën e ardhshme.

Situata e Lacazette është një evoluim dhe duhet ndjekur me një kujdes të madh.

.

Të Ngjajshme

Totti nuk ka dyshime mbi Topin e Artë: “U mësuam me ata, por tani them…”

admin

2021 ka përfunduar për Lorenzo Pellegrini: 30-40 ditë pushim për kapitenin e Romës

admin

I “futi duart” gazetares sportive “live”, identifikohet autori. Mungon denoncimi

admin

Leave a Comment