February 25, 2021
Portali Shprehja

Regjistrohen 151 të shëruar dhe 16 viktima nga Kovid-19

Gjatë 24 orëve të fundit në gjithë territorin e vendit janë kryer 2160 teste nga të cilat 254 persona kanë rezultuar pozitiv ndaj Kovid-19, njoftojnë nga Ministria e Shëndetësisë. Ndërkohë Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 151 persona të shëruar dhe 16 të tjerë të cilët kanë humbur betejën me Kovid-19.

.

Të Ngjajshme

Rruga drejt, debat për proceset gjyqësore në vend

admin

ASH-AAA: Programi vjetor i kulturës, pushteti poshtëroi kulturën shqiptare

admin

Askush nuk mban përgjegjësi për arratisjen dhe kthimin e Mijallkovit

admin

Leave a Comment