June 23, 2021
Portali Shprehja

Regjistrohen 3 803 pacientë të shëruar, 17 viktima dhe 123 raste të reja me Covid-19

Gjatë 24 orëve të fundit në mbarë vendin nga 2 598 teste të kryera janë regjistruar 123 raste të reja me Covid-19, përqindja e infektimeve kundrejt testimeve është 4.7%. Ndërkohë nga Instituti i Shëndetit Publik njoftojnë se janë shëruar plot 3 803 pacientë, si asnjëherë më parë transmeton Alsat. Ndërsa betejën me Covid-19 e kanë humbur akoma 17 pacientë. Aktualisht në vendin tonë janë 6 257raste aktive me virusin korona, më ulëti prej disa muajsh, që kur filloj vala e tretë e koronavirusit në vendin tonë.

.

Të Ngjajshme

Dasmat dhe ahengjet tjera në ambiente të mbyllura, Bekteshi: Kjo nuk varet vetëm nga Ministria  e Ekonomisë

admin

Filipçe: Po përgatiten protokolle që nxënësit në shtator të kthehen në shkollë

admin

Rama: Për shqiptarët dielli lind aty ku perëndon

admin

Leave a Comment