June 5, 2023
Portali Shprehja

Regjistrohet edhe viktima e 10 nga vrasja në shkollën fillore të Serbisë

Një nxënëse që po trajtohej në Klinikën e Fëmijëve në Beograd, iu nënshtrua plagëve të cilat i morri gjatë të shtënave në shkollën fillore Vladislav Ribnikar, konfirmoi Ministria e Shëndetësisë, njoftoi RTS.

Vajza u plagos rëndë në sulmin e armatosur që ndodhi më 3 maj dhe ishte e shtruar për kurim në Klinikën e Fëmijëve në Beograd, ku edhe ndërroi jetë.

.

Të Ngjajshme

Një ari ka hyrë në furrë, ka trembur punonjësit dhe ka ngrënë 60 ëmbëlsira

26 vjet pas vdekjes së tij, Tupac merr një yll në Hollywood Walk of Fame

Shikoni çfarë i bënë amerikanët “Jugo” legjendar: Ekspozita e vitit 1997 është një hit i vërtetë

Leave a Comment