June 21, 2021
Portali Shprehja

Regjistrohet numër rekord i të shëruarve nga koronavirusi

Regjistrohet numër rekord i të shëruarve nga koronavirusi në 24 orët e fundit, gjithsejtë 2179. Ndërkohë nga 4196 teste të kryera në 24 orët e fundit 112 persona kanë rezultuar pozitiv dhe atë në Shkup-30, Kumanovë-13, Manastir-7, Kërcovë-8, Radovish -6 e kështu me radhë. Në ndërkohë Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar numër rekord të të shëruarve, gjithsejtë 2179 persona. Në ndërkohë 13 pacientë kanë humbur betejën me koronavirusin.

.

Të Ngjajshme

Një në tre qytetarë në Maqedoni të Veriut nuk e dinë kush është kryetari i komunës së tyre

admin

Pritje të shumta në Tabanoc për të hyrë në Maqedoni

admin

Ohër-Strugë, kërkohet tërheqja e turistëve të huaj

admin

Leave a Comment