May 16, 2021
Portali Shprehja

Reja e Gilit nga Dubai i bën konkurrencë modeleve

Herolina Zeka tashmë është emër i njohur për publikun dhe mjaft e komentuar në mediat rozë. Ajo është reja e këngëtares së mirënjohur Gilit, pasi tashmë e ka bërë publike lidhjen e saj me djalin e Gilit dhe Ilirit, Robert Berani. Herolina është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndan fotografi të ndryshme nga […]

.

Të Ngjajshme

Kjo foto e Agnesës do t’iu lë pa gjumë

admin

VIDEO MESNATE

admin

Gold Ag edhe kur vozitë veturë djalin e mban në prehër

admin

Leave a Comment