November 28, 2020
Portali Shprehja

Reja e Shkelzen Jetishit nxjerrë barkun dhe vallëzon në ashensor

Se rejat e kngëtarëve e këngëtareve tona janë bërë të famshme e të përfolura, kjo dihet.

Ato, shumë shpesh komentohen për pamjen e jashtme dhe veprimet e ndryshme që bëjnë, shkruan “Kosovarja”.

Mes rejash që diskutohen kohë pas kohe, është edhe ajo e këngëtarit Shkelzen Jetishi, gjegjësisht bashkëshortja e Korab Jetishit.

Në këtë foto, gruaja e Korabit duket mjaftë e lumtur teksa në ashensor vallëzon e merr poza me dy fëmijët e saj.


Të Ngjajshme

Nënë e bijë të veshura kuq e zi, urojnë festën e flamurit

admin

Sabri Fejzullahu me familje shkon në Shqipëri për ditën e pavarësisë

admin

Çifti i njohur kurorëzojnë dashurinë me martesë

admin

Leave a Comment