November 25, 2020
Portali Shprehja

Reja e Shkurtës ndan imazhe nga puna

Reja e Shkurtës tashmë është një emër i njohur në mediat rozë.

Ajo vëmendje të madhe merr përmes imazhe që publikon në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë aktive si gjithë fytyrat e tjera, edhe Erza është tejet e afërt me ndjekësit e saj, duke ndarë momente të shumta nga përditshmëria.

Në këtë të fundit, ajo shihet me një moment nga hapësira e punës, duke marr vëmendje me rregullimin që ka bërë.


Të Ngjajshme

Almeda dhe Tolgahan, sërish prindër!

admin

Kur jeta ta bjen luksin e Ermalit, me saunë në shtëpi

admin

Fjolla ia lë buzët në faqe Fisnikut

admin

Leave a Comment