June 24, 2021
Portali Shprehja

Reja e Shkurtës tregon këmbët e gjata në fustan të shkurtër

Erëza Dana është vajza nga Gjakova e cila i rrëmbeu zemrën djalin hastret të Shkurte Fejzës. E duke qenë se është bërë pjesë e një familje kaq të njohur, padyshim që nuk i mungon vëmendja mediatike, shkruan “Kosovarja”. Erëza është një personazh që poston foto rrallë e përmallë, por kur e bënë sigurohet që të […]

.

Të Ngjajshme

Keni dëshiruar ta shihni Albina Kelmendin në bikini – shikojeni

admin

Dizajneret pejane i kthejnë në modë korsetët me dizajne të mahnitshme

admin

Motin e nxehtë Sabriu dhe Nera e kalojnë në këtë vend

admin

Leave a Comment