August 16, 2022
Portali Shprehja

Rejon sjell projektin e ri muzikor “Loja”

Erjon Hajzeri, i njohur si Rejon, është artisti shqiptar që jeton në Itali dhe prej vitesh ka nisur të këndoj në studio të ndryshme, ndërkaq depërtimin në industrinë muzikore shqiptare e bëri vetëm para një viti.

“Jepi gas” e bëri pjesë të tregut muzikor shqiptar. Tutje ai erdhi me “500”, për të mos u ndalur më në rrugën e suksesit.

Rejon, sapo i ka dhënë dritën e gjelbërt një projekti të ri muzikor të titulluar “Lojna”, që vjen me tekst të shkruar nga vetë ai, producent i këngës është Ghulo, ndërkaq videoklipi është punuar nga produksioni “Kotorri”.

“Lojna” trajton temën e dashurisë toksike dhe është një nga super projektet e kësaj vere të mbushur me hite.

.

Të Ngjajshme

Luboteni me vite të tëra pa ujë të pijshëm/ Banorët ende mbushin në çezmën e fshatit

admin

Presidenti i Shqipërisë sot nis vizitën dyditore në Kosovë

​ Në “Tabanoc” pritet rreth një orë, në “Bogorodicë”  30 minuta

Leave a Comment