May 20, 2022
Portali Shprehja

Remzia me buzëqeshje të ëmbël kur është pranë mbesës

Remzie Osmani po i shijon në mënyrën më të mirë ndjenjën si gjyshe.

Ajo për ndjekësit ndan momente të shumta nga përditshmëria, bashkë me mbesën e saj, shkruan “Kosovarja”.

Tact Watches

Lumturinë që ia ofron Ema e vogël, këngëtarja e tregon me buzëqeshjen e saj të ëmbël.

Edhe këtë herë, të dyja së bashku ndajnë imazhin më të mirë.


Të Ngjajshme

Sahides e Safetes era ju fluturon fustanet

Pas përfundimit të Eurovisionit, Ronela kthehet në Shqipëri: Kam tre javë që qaj nga emocionet dhe tani gjithçka ka mbaruar

Kështu kënaqet Remzia kur është me shoqe

Leave a Comment